Boldog az az ember, akinek az Úr nem rója fel bűnét, és nincs lelkében álnokság. (Zsolt 32,2)

Bárka tábor Csákváron

A Magyarországi Evangélikus Ifjúsági Szövetség (Mevisz) évek óta szervez Bárka táborokat mozgássérültek és segítők számára. A kecskeméti evangélikus gyülekezetből a Megyesi család lelkes résztvevője a tábornak, melyre szeretettel hívják a bekapcsolódni vágyó fiatalokat, családokat. A csákvári tábor 2012. augusztus 18-26. között lesz Bence Orsolya és Muntag Márton vezetésével.

Időpont: 2012. augusztus 18., 00:00 meddig:
2012. augusztus 26., 23:55

Ízelítő a programból:

- reggel a mozgássérültek osztják meg Istennek kapcsolatos tapasztalataikat, gondolataikat

- zenei/hangszeres programok

- kézműves foglalkozáson olyan használati tárgyak készítése, amelyek egész évben emlékeztetik a résztvevőket a táborra

- az augusztus 20-i tűzijáték megtekintése a Sashegyről

- fürdés és vízibiciklizés a Velencei-tóban

- filmvetítés

- terápiás lovaglás

- Ki mit tud?

- esténként gyertyafényes áhítat van a templomban

Részvételi díj:

A táborok egy főre eső költsége idén 27 000 Ft, ez az összeg a szállás, étkezés és programok költségeit tartalmazza a tábor napjaira. Ebből az összegből résztvevőnként 7000 Ft-ot a Mevisz áll. Így a részvételi díj idén egy főre 20 000 Ft, amit majd a táborvezetőnél kell befizetni.

Jelentkezni a Magyarországi Evangélikus Ifjúsági Szövetség honlapján lehet.