Hol vannak isteneid, amelyeket magadnak csináltál? Keljenek föl, segítsenek rajtad bajodban, ha tudnak! (Jer 2,28a)

Egyházkerületi ifjúsági nap

A Déli Evangélikus Egyházkerület és az Evangélikus Egyház Ifjúsági Osztálya szervezésében kerületi ifjúsági nap lesz 2012. március 10-én (szombaton) kerül sor 10 és 16.30 óra között Kecskeméten. Helyszín: a református Újkollégium díszterme (Szabadság tér 7.)

Időpont: 2012. 03. 10.
mikortól: 10:00 meddig: 16:30

Kedves ifisek! Hallottátok a nagy hírt? Már több mint 130 fiatal jelentkezett a kecskeméti déli kerületi ifjúsági napra! Legyél te is részese ennek a fergeteges hangulatú alkalomnak! Le ne maradj róla! A részvétel ingyenes!

Jelentkezni lehet még on-line a www.gyio.hu honlapon 2012. március 9. (péntek) 12.00 óráig! A jelentkezés a pontos létszám miatt fontos, mert vendégeink lesztek egy finom, többfogásos ebédre!

Ismered a Cifra palotát? Tudod, merre található? Ismered a várost? Fedezd fel a városnéző vetélkedő során! Tudod, mire jó a Lakat Party? Hogy jobban megismerd a másikat! Hallottad már Róka Szabolcsot? Most részese lehetsz egy interaktív előadásának! Lesz Keresztmetszet és Szélrózsa Band koncert, közös éneklés, tombola… Hogy mit lehet nyerni? Ez maradjon szombatig meglepetés!

Gyere el Te is Kecskemétre! Várunk szeretettel! A szervezők és a GYIO munkatársai

HELYSZÍNE: A REFORMÁTUS GIMNÁZIUM DÍSZTERME Kecskemét Szabadság tér 7.

Program:

8:30 -tól érkezés
10:00 közös éneklés a Szélrózsa Band zenekarral
10:30 köszöntés, áhítat – Kis János házigazda
10:50 Róka Szabolcs interaktív előadása
11:30-13:00 Fedezd fel a várost! – városnéző vetélkedő

13:00 ebéd

14:30 Keresztmetszet koncert
15:00 „Lakat party”

15:30 Szélrózsa Band koncert
16:00 úti áldás

Mottó: "Kerülj erre, ülj ide, atyámfia!" (Ruth 4,1)

Te is a részese lennél? Hát gyere el! És hozz magaddal másokat is!

Mi ott leszünk!

További információt az Ifjúsági Osztály  honlapján találsz.

Ha kedvet kaptál, jelentkezz!       JELENTKEZEM

TÖLTSD LE A PLAKÁTOT!