Hol vannak isteneid, amelyeket magadnak csináltál? Keljenek föl, segítsenek rajtad bajodban, ha tudnak! (Jer 2,28a)

Ökumenikus világimanap

2012. március 2-án (pénteken) 16.30 órától a református Újkollégium Dísztermében (Szabadság tér 7.) tartjuk az ökumenikus világimanapot.

Időpont: 2012. 03. 02.
mikortól: 16:30 meddig: 18:00
Helyszín: Újkollégium Díszterme

Mottó: Győzedelmeskedjen az igazság!

A témáról és az országról szóló ismertetők, valamint bibliatanulmányok letölthetők a MEÖT honlapjáról.

Az imanapi liturgia is letölthető

A világimanapnak Kecskeméten szép hagyománya van. 1998 óta minden évben március első péntekén városunkban is megrendezésre kerül. A szervezők köre idén a legnagyobb. Részt vesznek benne a református, evangélikus, baptista, görög katolikus és római katolikus részről a Szent Család plébánia és Nagytemplom gyülekezetének képviselői.

Igehirdetéssel: Szabó Zsuzsa ref. lelkésznő, előadással pedig Sárkány Tiborné ny. evangélikus lelkésznő szolgál.

A sokáig női világimanapként működő alkalomra most már férfi testvéreket is várunk!