A hősök íja összetörik, de akik a földre rogytak, az erő övét kötik magukra. (1Sám 2,4)

Rajz- és imádságpályázat

A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyermek- és Ifjúsági Osztálya ismét meghirdeti a rajz-és imádságpályázatot, ezúttal a reformáció jegyében.

Időpont: 2012. 10. 31.
mikortól: 10:35 meddig: 23:35

Feldolgozható témák: Luther-rózsa, Luther család, Reformáció eseményei

A gyermekek öt korosztály szerint pályázhatnak: óvodások, 1-2., 3-4., 5-6., 7-8. osztályosok.

A beérkezés határideje: 2012. október 31. (szerda)

A rajzok A/4-es méretben készüljenek, használható hozzá színes ceruza, filctoll, zsírkréta vagy festék.
Az olvasható formában beküldendő imádságok tetszőleges terjedelemben készülhetnek az egyház megújulásának témájában. (Luther-rózsa, Luther család, Reformáció eseményei)
Kérjük, hogy a rajzok és imádságok hátulján szerepeljen a készítő neve, életkora (osztálya), a mű címe, illetve a pályázó lakcíme, gyülekezete és oktatási intézményének neve.
A pályázó gyermekek legfeljebb három rajzot és három imádságot küldhetnek be.

A pályázat eredményét honlapunkon (www.gyio.hu) 2012. november 12 -én tesszük közzé.

Az egyes korosztályokban az első három helyezett részesül ajándékban.
Az ajándékokat a helyezetteknek postai úton juttatjuk el.

Cím ahová várjuk a munkákat: MEE- Gyermek- és Ifjúsági Osztály, 1450 Budapest, Pf. 21.

Szeretettel várjuk a rajzokat és az imádságokat!

Több információ erről az eseményről