Hangversenyek

mikortól: 18:00 meddig: 19:30

Gyülekezeti alkalmak, szolgálatok:

- december 1. (vasárnap) 15 óra

Hangolódjunk együtt az ádventre! Családi délután a tanácsteremben a kisgyermekes családok számára.

A tervezett program: pásztorjáték a gyerekekkel, beszélgetés a felnőttekkel, kézműves foglalkozás, kötetlen beszélgetés, szeretetvendégség. A programban való közreműködést, segítő szándékot köszönettel vesszük, kérjük.

- december 1. (vasárnap) 12 óra

Szeretetebéd a Városháza udvarán. Rászoruló emberek megsegítése testi-lelki táplálékkal.

- december 1. (vasárnap) 20 óra

Ádventi áhítat a református konviktusban.

- december 2. (hétfő) 7.30 óra

Hétkezdő áhítat a református általános iskola diákjai számára a református templomban.

- december 15. (vasárnap) 18 óra

Német istentisztelet a templomban Johannes Erlbruch lelkész szolgálatával.

- december 21. (szombat) 17 óra

Gyertyagyújtás a főtéren az ádventi koszorúnál. Közös igei és énekkari szolgálat a baptista testvérekkel.

- december 22. (vasárnap) 15 óra

Gyermekek karácsonya a templomban. A gyermekek, fiatalok ünnepi műsora, melyet követően szeretetvendégségre várunk mindenkit, illetve a gyerekórákon gyűjtött drahmák beváltására is ekkor lesz lehetőség.

Alkalmainkra mindenkit szeretettel várunk!

Koncertek, iskolai műsorok a kecskeméti evangélikus templomban:

- december 7. (szombat) 18 óra

Jótékonysági hangversenyt szervez a megyei esélyteremtési iroda december 7-ére, szombatra az evangélikus templomba. A 18 órakor kezdődő adventi koncerten a Kodály iskola növendékei, és az M. Bodon Pál iskola tanítványai lépnek fel. Belépőjegy nincs, de adományokat szívesen fogadnak. A hangverseny bevételét ugyanis a Magyar Vakok és Gyengénlátók Bács-Kiskun Megyei Egyesületének ajánlják fel. A műsor megtekintéséhez kattintson ide!

- december 14. (szombat) 16 óra

A Magyar Ilona Általános Iskola karácsonyi műsora

- december 14. (szombat) 18.30 óra

A Vándor Vokál Kórus hangversenye a bolgár kisebbségi önkormányzat szervezésében

- december 19. (csütörtök) 17 óra

A Bolyai Gimnázium karácsonyi műsora

- december 20. (szombat) 18 óra

Pásztorjáték a Waldorf Iskola szervezésében

- december 28. (szombat) 18 óra

Illuminations - Rákász Gergely orgonakoncertje. A plakát megtekintéséhez kattintson ide!