Mozdulj meg! - Egyházmegyei sportnap

Mozdulj meg! mottóval szeretnénk megmozdítani a Bács-Kiskun Evangélikus Egyházmegye gyülekezeteit, és átélni azt, hogy egyházi rendezvényen a lelki töltekezésnek és a mozgásnak egyaránt helye van. A sportnap 2013. november 9-én (szombaton) 9 és 15 óra között kerül megrendezésre a soltvadkerti sportcsarnokban.

Időpont: 2013. 11. 09.
mikortól: 09:00 meddig: 15:00

Szeretettel hívunk mindenkit, aki mozdulni vágyik! Versenyezni foci, pingpong, futás vagy szkander sportágban 18 év alatti vagy feletti korosztályban lehet. A focira hatfős gyülekezeti, iskolai csapatokat várunk.

Aki kevésbé edzett, az is jólesően megmozgathatja tagjait a tornán, sorversenyen vagy választhat a délutáni párhuzamos lehetőségek közül. Természetesen számítunk arra is, hogy aki éppen pihen két mozgás között, szurkolással bátorítja a versenyzőket.

A nap szervezését azok a testvérek segítik, akik egyházmegyénk gyülekezeteihez tartoznak és az adott sportágak szakemberei. Szeretnénk minél több ilyen testvért megtalálni, és a program lebonyolításába bevonni, ezért kérjük, hogy aki szakértelmével segíteni tud, az jelezze szándékát.

Délutáni program az a focimeccs, melyen az egyházmegye lelkészeinek és presbitereinek csapata mérkőzik meg egymással. Mindkét csapatba várjuk a jelentkezést.

A napot igével kezdjük és zárjuk.

Részvételi díj nincs.

Mindenki saját felelősségére sportolhat.

Jelentkezni október 31-ig lehet a hulejeniko@gmail.com címen.

Program

900    Megnyitó, igei gondolatok – Dudla Erzsébet egyházmegyei felügyelő, Udvarhelyi Attila igazgató és Hulej Enikő missziói lelkész – Helyszín: csarnok

930    Bemelegítés, reggeli torna – Vezeti: Daróczi Csaba (Soltvadkert) – Helyszín: csarnok

1000   Kispályás foci – Vezeti: Kállai István (Csengőd) – Helyszín: csarnok/sportpálya