A hősök íja összetörik, de akik a földre rogytak, az erő övét kötik magukra. (1Sám 2,4)

II. Bács-Kiskun Egyházmegyei Sportnap

Tavaly gyülekezetünkből mintegy húszan vettünk részt az egyházmegyei sportnapon, melynek következő alkalma szept. 20-án (szombaton) lesz Soltvadkerten.

Időpont: 2014. 09. 20.
mikortól: 09:00 meddig: 15:00

Második alkalommal hívjuk a mozogni szerető testvéreket a Bács-Kiskun Evangélikus Egyházmegyei Sportnapon való részvételre. A program alapvetően a tavalyihoz hasonlóan alakul, tehát igével kezdjük és zárjuk a napot, s közben csapatban és egyénileg egyaránt kínálunk lehetőséget a sportolásra.

Szeretnénk azonban erősíteni a közösséget a bemelegítés utáni játékos vetélkedővel, amelyre hatfős csapatok nevezését várjuk minden gyülekezetből. Kérjük, hogy minden csapatban két gyermek, két fiatal felnőtt és két 45 év feletti személy legyen.

Versenyezni foci, pingpong, röplabda, futás sportágban lehet. Focizni, röplabdázni hatfős csapatokat várunk. A játékos vetélkedő, a foci és a röplabda esetében csak előzetes jelentkezés alapján tudunk versenyt rendezni (legalább négy csapat nevezése esetén). Kevesebb jelentkező esetén barátságos mérkőzésekre kerül sor.

A korosztályok férfiaknál és nőknél: gyermek, fiatal felnőtt és 45 év feletti.

A sportprogramokban való aktív részvételért fabatka jár, amit a sportágfelelősöktől lehet átvenni, amely 13 és 15 óra között kis ajándékra váltható be. Azokban a sportágakban, ahol versenyre kerül sor, a győztes külön díjazásban részesül.

Természetesen számítunk a lelkes szurkolókra is.

A nap szervezését keresztyén testvérek, a sportágak szakemberei segítik.

Részvételi díj nincs, de a részvétel előzetes jelentkezéshez kötött.

A programokon mindenki saját felelősségére vesz rész.

Váltócipő használata a sportcsarnokban, tornateremben és a műfüves pályán kötelező!

Jelentkezni a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével szeptember 13-ig lehet a hulejeniko@gmail.com címen.

Program

900    Megnyitó, igei gondolatok – Dudla Erzsébet egyházmegyei felügyelő, Udvarhelyi Attila igazgató és Hulej Enikő missziói lelkész – Helyszín: csarnok

930   Bemelegítés, reggeli torna – Vezeti: Kévés Andor – Helyszín: csarnok

1000 Játékos vetélkedő gyülekezeti csapatok részvételével – Vezeti: Zsikláné Szarka Judit – Helyszín: csarnok