Hol vannak isteneid, amelyeket magadnak csináltál? Keljenek föl, segítsenek rajtad bajodban, ha tudnak! (Jer 2,28a)

III. Bács-Kiskun Egyházmegyei Sportnap

Soltvadkerti sportcsarnok, 2015. október 17. (szombat) 9–15 óra

Időpont: 2015. 10. 17.
mikortól: 09:00 meddig: 15:00

Harmadik alkalommal hívjuk a mozogni szerető testvéreket a Bács-Kiskun Evangélikus Egyházmegyei Sportnapon való részvételre. Igével kezdjük és zárjuk a napot, s közben csapatban és egyénileg kínálunk lehetőséget a sportolásra.

Szeretnénk erősíteni a közösséget a bemelegítés utáni játékos vetélkedővel, amelyre hatfős (két gyermek, két fiatal felnőtt és két 45 év feletti személyből álló) gyülekezeti csapatok nevezését várjuk. Ha egy gyülekezet teljes csapatot nem tud kiállítani, azt is jelezze, hogy összehozhassuk más jelentkezőkkel.

Versenyezni foci, asztalitenisz, futás sportágban lehet. Focizni hatfős csapatokat várunk. Csak előzetes jelentkezés alapján tudunk versenyt rendezni (legalább négy csapat nevezése esetén). Kevesebb jelentkező esetén barátságos mérkőzésekre kerül sor.

A korosztályok férfiaknál és nőknél: 14 év alatti, fiatal felnőtt és 45 év feletti.

A sportprogramokban való aktív részvételért fabatka jár, amely 1400 és 1430 óra között kis ajándékra váltható be. Azokban a sportágakban, ahol versenyre kerül sor, a győztes külön díjazásban részesül.

Újdonság: aki jelentkezését okt. 12-ig elküldi és a sportnapon legalább három fabatkát gyűjt, az kupont kap, amelyet a cukrászdában kétgombócos fagyira válthat be.

A nap szervezését keresztyén testvérek, a sportágak szakemberei segítik.

Részvételi díj nincs, de a részvétel előzetes jelentkezéshez kötött.

Információ Hulej Enikőtől kérhető a 20/824–3397-es telefonszámon.

A programokon mindenki saját felelősségére vesz rész.

Váltócipő használata a sportcsarnokban, tornateremben és a műfüves pályán kötelező!

Jelentkezni október 12-ig lehet a hulejeniko@gmail.com címen.

830    Regisztráció – Helyszín: csarnok

900    Megnyitó, igei gondolatok – Dudla Erzsébet egyházmegyei felügyelő és Hulej Enikő missziói lelkész – Helyszín: csarnok

930   Bemelegítés, reggeli torna – Vezeti: Kévés Andor – Helyszín: csarnok

1000 Játékos vetélkedő gyülekezeti csapatok részvételével – Vezeti: Zsikláné Szarka Judit – Helyszín: csarnok