Ekkor azt mondta [Isten Jákóbnak]: Én vagyok az Isten, atyádnak Istene! Ne félj… Én megyek veled Egyiptomba, és én is foglak visszahozni. (1Móz 46,3–4)

Nyári gyermek- és ifjúsági programok

Időpont: 2016. 08. 29.
mikortól: 08:00 meddig: 17:00

Tanévzáró istentiszteletünket 2016. június 19-én (vasárnap) 10 órai kezdettel tartjuk.

NYÁRI GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI PROGRAMJAINK

június 20-24. (hétfőtől péntekig): Gyülekezeti konfirmandus tábor Tőserdőn az idén konfirmált fiatalok számára

június 27-júl. 2. (hétfőtől szombatig): Egyházkerületi konfirmandus és ifjúsági tábor Bonyhádon 12-15 éves konfirmált fiatalok számára.

július 27-31. (szerdától vasárnapig): Szélrózsa evangélikus ifjúsági fesztivál Mátrafüreden.

augusztus 3-5. (szerdától péntekig): Gyülekezeti napközis tábor 12 év alatti gyerekeknek

augusztus 25-26. (csütörtök-péntek): Gyülekezeti ifjúsági tábor Tőserdőn (elegendő jelentkező esetén)

augusztus 29. (hétfő): Gyülekezeti konfirmandus nap Tőserdőn (elegendő jelentkező esetén). Aki szeretne konfirmálni a 2016/2017. tanévben, kérjük, mielőbb jelezze!