Navigáció

Akinek szilárd a jelleme, azt megőrzöd teljes békében, mert benned bízik. (Ézs 26,3)

Ünnepi istentiszteletek

Időpont: 2017. december 31., 10:00 meddig:
2018. január 01., 12:00

Dec. 24-én 10 órakor ádvent 4. vasárnapi istentiszteletet tartunk. A szentesti alkalmunk a szokottnál később, 16 órakor kezdődik.

Kecskeméten dec. 25-én és 26-án 10 órakor úrvacsorás ünnepi istentiszteletre várunk szeretettel mindenkit.

Karácsony 1. napján 9 órakor Helvécián, 14 órakor Kerekegyházán, 15 órakor Orgoványban, karácsony 2. napján 9 órakor Kiskunfélegyházán lesz úrvacsorás ünnepi istentisztelet.

Dec. 31-én, vasárnap 10 órakor istentiszteletre várunk szeretettel mindenkit. A óév esti alkalom a szokottnál később, 16 órakor kezdődik.

Jan 1-jén 10 órakor úrvacsorás istentiszteletet tartunk.

Jan. 6-án, Vízkereszt ünnepén 10 órakor lesz istentisztelet.

Az ünnepek alatt gyerekfoglalkozás nincs, de a gyerekórákon gyűjtött drahmákat be lehet váltani.

Jan. 7-én, vasárnap 10 órakor úrvacsorai istentiszteletet tartunk, melyen már ismét lesz gyerekóra.

Alkalmainkra mindenkit szeretettel várunk!