Bizony a sok álommal és a sok beszéddel együtt jár a hiábavalóság. Ezért féld az Istent! (Préd 5,6)

Nyitott Templomok Napja

Énekelj velünk! Az Ars Nova Énekegyüttes és a Kecskeméti Fesztivál Kórus közös programja - A nyitott templom előtt fergeteges tánc, éneklés várja a vendégeket, amihez bárki csatlakozhat kedve szerint. A templom belső terében pedig áhítatos énekek csendülnek, s közös daltanulásra invitáljuk a hozzánk csatlakozókat.

Időpont: 2018. 09. 15.
mikortól: 18:00 meddig: 19:00

A műsor két részből áll:

A templom előtt a magyar népzenei összeállítás mellett nemzetközi népzene csendül fel autentikus, mozgással kísért előadásban a Kodály Intézet külföldi hallgatóinak bevonásával.
A második részben vallásos tartalmú műzenét ad elő az Ars Nova és a Fesztivál Kórus. Sor kerül közös daltanulásra, amelyhez csatlakozhat a közönség is.