Baba-Mama Klub

Alkalom a kisbabás anyukáknak a beszélgetésre, lelki töltekezésre.

A kecskeméti evangélikus gyülekezetben kéthetente szerdán 10-től várjuk baba-mama klubra a kisbabás édesanyákat. A helyszín az Arany János utca 1. szám alatti lelkészi hivatal emeleti terme. Az alkalmak célja, h. az anyukák a hasonló helyzetben lévők közösségében lelkiekben gazdagodhassanak és kicserélhessék gyermekneveléssel kapcsolatos tapasztalataikat. A lelki témát - az egyházi esztendő aktualitásához igazodva vagy felmerülő egyházi kérdésekkel kapcsolatban - a gyülekezet lelkészei hozzák, az édesanyai hivatáshoz kapcsolódó témákat pedig az anyukák vetik fel. Klubunkban igazodunk a kisbabák által engedélyezett lehetőségekhez, de a témákat beszélgetés formájában közösen dolgozzuk fel. Az alkalom nyitott minden olyan kisbabás anyuka számára, aki  szeretne tagja lenni ennek a klubnak és építené aktív részvételével ezt a közösséget.

Időpontok:

okt. 30. kedd - 10 óra - téma: halál, elmúlás

nov. 14. szerda - 10 óra - téma: reformáció

nov. 28. szerda - 10 óra - téma:ádvent

dec. 19. szerda - 10 óra - téma:karácsony

Szeretettel várjuk a régi baba-mamásokat és az új érdeklődőket egyaránt.