Legfrissebb igehirdetés

A hit hallásból van, a hallás pedig a Krisztus beszéde által. (Róm 10,14-17). Letölthetők a kecskeméti evangélikus templomban elhangzott igehirdetések hangfelvételei. Legyen áldássá számunkra az ige hallgatása!

Hálaadó istentisztelet

Többféle jubileumra emlékezünk: 155 éves a templom, 90 éves az orgona, 25 éves a harang, s 30 éve szolgál közöttünk Kis János lelkész. Nemcsak azért jöttünk, hogy visszatekintsünk, hanem azért is, hogy erőt merítsünk a további szolgálathoz. Kiváltságos helyzetben vagyunk: bármit kérhetünk Istentől! Elhisszük-e, h. Isten kész teljesíteni a kérésünket? Tanulhatunk Salamontól: engedelmes szívet kér... Elhangzott 2018. november 11-én 1Kir 3,5-15 alapján. Igehirdetés: Kondor Péter püspök (Énekek: 42, 288, 328)

Az igehirdetés letölthető: Hálaadó istentisztelet

Zenés áhítat