Együtt (l)enni jó!

A Magyarországi Evangélikus Egyház Gyermek- és Ifjúsági Osztálya által szervezett hittanverseny országos fordulóját április 5-én tartották Albertirsán. A mottó így hangzott: Együtt (l)enni jó. A történetek az együttlétről és az asztalközösségről szóltak. A kecskemétiek a 3–4. és 5–6. osztályosok korosztályában képviselték egyházmegyénket. A kisebbek (Fülöp Anna, Tihanyi Virág, Vravuska Noémi és Rozmán Endre) ötödik, a nagyobbak (Molnár Dóra, Hajkó Ábel, Madár Áron és Szenáky Zoltán) harmadik helyezést értek el. Sok élményben volt részünk, s a verseny utáni játékokat (ugrálóvár, arcfestés, kézműves foglalkozás, trambulin) is nagyon élveztük. A versenyzőkön kívül elvittünk magunkkal két kistestvért is, így minden hely foglalt volt az autókban.