Média

Article Ökumenikus istentisztelet a főtéren
A Hírös Hét Fesztivál 2016. augusztus 28-án ökumenikus istentisztelettel zárult.
Article Zahorecz Pál lelkészavatása
2016. augusztus 27-én Gáncs Péter püspök a kecskeméti evangélikus templomban lelkésszé avatta Zahorecz Pált.
Article Gyermekköszöntő és áldás
A hagyományokhoz híven idén is megrendezte a Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület 2016. augusztus 21-én a babakocsis felvonulást, a gyermekek köszöntését és a Süteménysütő Versenyt Kecskemét főterén.
Article Ünnepi megemlékezés
A hagyományoknak megfelelően ezúttal is a Nagytemplom mögött álló Szent István szobornál köszöntötték a kecskemétiek augusztus 20-át, államalapításunk és az új kenyér ünnepét.
Article Emlékezés Petőfire
Petőfi Sándor halálának 167. évfordulóján, 2016. július 31-én megemlékezést tartottak egykori iskolájának helyén, az evangélikus templom mellett.
Article Itt a feltöltődés ideje...
Istentisztelet a kecskeméti evangélikus templomban 2016. július 10-én.
Article Adománybolt a mozgássérültekért
2016 nyarán adománybolt nyílt a Luther-udvarban.
Article Egyházmegyei kirándulás
A Bács-Kiskun Evangélikus Egyházmegye lelkészeinek kétévente esedékes kirándulását idén Pannonhalma célállomással szervezte meg Lupták György esperes, püspökhelyettes.